Pomoc drogowa Sandomierz

MOBILNY SERWIS OPON SANDOMIERZ

Mobilna WULKANIZACJA SANDOMIERZ

Całodobowa mobilna wulkanizacja Sandomierz -szybko i profesjonalnie wymieniona bądź załatana opona samochodowa w 15 minut!

Przebita opona na drodze z dala od domu i najbliższego okolicznego warsztatu mechanicznego zimą czy latem? Dla nas to bez znaczenia i żaden problem. Nie umywamy od tego powszechnego problemu rąk, jak czynią inni wulkanizatorzy. Zakasowujemy więc rękawy i wyruszamy na pomoc! Działamy w każdych warunkach i o każdej porze w dzień lub w nocy.  Wymiana koła Sandomierz  jako profesjonalny serwis wulkanizacyjny z ponad 10-letnim stażem posiadamy wszechstronny zestaw kluczy na wyposażeniu każdego naszego pojazdu. Służą nam one do odkręcania i dokręcania kół. Dlatego nie musicie już Państwo martwić się o takie drobiazgi, czy posiadacie odpowiedni zestaw do odkręcania śrub w kole. Klucze, które powinny znaleźć się w bagażniku auta każdego kierowcy, proszę zostawić to zmartwienie nam. Nasi mobilni serwisanci mają do swojej dyspozycji ponad 1100 rodzajów przeróżnych kluczy pasujących do wszystkich obecnie spotykanych typów gwintów śrub samochodowych. Obok dostarczania opon i felg w umówione miejsce w okolicach Sandomierza, nasza mobilna wulkanizacja świadczy równocześnie usługę holowania samochodów ciężarowych i osobowych: Więcej o usłudze można przeczytać tutaj: transport maszyn Sandomierz

Mobilny serwis opon czyli fachowa 24-godzinna wulkanizacja Sandomierz -dostępna przez okrągły cały rok!

Całodobowa i co istotne,  za każdym razem w pełni sprawnie przeprowadzona zmiana koła Sandomierz – działamy odpowiedzialnie i bezpiecznie, krok po kroku. Po każdej wymianie opony albo ewentualnym załataniu w niej dziury, dla pewności, jeszcze raz przeprowadzamy jej napompowanie oraz sprawdzamy ciśnienie powietrza wewnątrz. Do tego celu używamy tylko i wyłącznie certyfikowanego własnego mobilnego kompresora z napełniarką (urządzenie 2in1), która pozwala napompować do pełna opony samochodów ciężarowych, w tym i także osobowych. 

Łatanie niewielkich dziur pojawiających się w ogumieniu samochodu odbywa się przy pomocy specjalnej wysokiej jakości gumowej substancji. Jest nią płynna łata połączona z klejem przemysłowym. Mieszanka ma postać gęstego preparatu, który wtłaczany pod wysokim ciśnieniem barycznym przez dedykowaną dyszę kanałową kompresora do wewnętrznych warstw koła. Zastosowane przez nas specjalistyczne wypełnienie w dość krótkim odstępie czasu (maksymalnie do 15 minut) idealnie uzupełnia wewnętrzną uszkodzoną (przedziurawioną) gumową strukturę. W efekcie czego, użyte wypełnienie pozwala na bezpieczne dotarcie do najbliższego warsztatu samochodowego w celu wymiany zepsutego w pojeździe.

wymiana koła Sandomierz
mobilny serwis opon Sandomierz
Wulkanizacja Sandomierz - rozmiar kola czy opony jest najmniej ważnym detalem, liczy się efekt i jakość wykonanej naprawy

Mobilny serwis opon Sandomierz wykorzystuje najnowsze zdobycze techniki motoryzacyjnej w czasie wymiany opony na nową bądź jej naprawy poprzez tymczasowe załatanie. Niezależnie od rodzaju ogumienia i jego wymiarów w swoim bogatym asortymencie serwisowym mamy na stanie modele opon letnich, zimowych, a także o uniwersalnym przeznaczeniu. Są to najczęściej spotykane rozmiary opon i felg na rynku. Jednocześnie wymieniamy niekonwencjonalne rozmiary kół wytwarzanych przez niektóre azjatyckie i amerykańskie koncerny motoryzacyjne. 

Przed przybyciem naszego serwisu na miejsce,  prosimy o podanie rozmiaru i typu kół oraz felg. Przekazane przez Państwa informacje pomogą nam w skompletowaniu odpowiedniego zestawu opon i felg, które weźmiemy ze sobą na drogę z własnego magazynowego składu oponiarskiego.

Ponadto pomagamy też wielu kierowcom borykającym się z ogromnym problem, jakim są kłopoty z rozruchem pojazdu. Niestraszny nam siarczysty mróz, czy nawet żar lejący się prosto z nieba strumieniami gorąca, przez który Państwa akumulator odmówił posłuszeństwaDodatkowe informacje o awaryjnym uruchamianiu samochodu zostały umieszczone na tej podstronie: odpalanie auta Sandomierz

 

Mobilna wulkanizacja Sandomierz -szybko i profesjonalnie wymieniona bądź załatana opona samochodowa w 15 minut!

Zadzwoń teraz

STRONA DO WYNAJĘCIA

Zainteresowanych wynajęciem strony internetowej zapraszamy do kontaktu telefonicznego 735 - 547 - 413