Pomoc drogowa Sandomierz

TRANSPORT MASZYN I WÓZKÓW WIDŁOWYCH SANDOMIERZ

mASZYNY ROLNICZE

mASZYNY BUDOWLANE

mASZYNY DROGOWE

Transport maszyn Sandomierz
Całodobowy Transport maszyn Sandomierz- gruntownie przemyślane i na 100% bezpieczne przenoszenie biznesu w nowe miejsce

Czas nagli, raptem kierownictwo i zarząd spółki podjęli decyzje o przeniesieniu całej produkcji w zupełnie inne miejsce. Co teraz zrobić, jak zorganizować przeprowadzkę na gigantyczną skalę? Spokojnie i bez nerwów, emocjonalnego wybuchowego zgrzytu, mamy na to odpowiednie remedium (rozwiązanie problemu).  Przenoszenie magazynów, całych hal przemysłowych i produkcyjnego zaplecza technicznego + osprzętu, to dla nas absolutnie prawdziwa gratka i błahostka! Skontaktujcie się Państwo z nami, chętnie pomożemy w potrzebie. Gorąco polecamy, przed zatelefonowaniem do nas, aby zapoznania się ze szczegółami naszej oferty.

Całodobowy Transport maszyn Sandomierz- gruntownie przemyślane i na 100% bezpieczne przenoszenie biznesu w nowe miejsce

Transport wózków widłowych Sandomierz  to pełna gwarancja odpowiednio zabezpieczonego mienia w czasie jego relokacji, inaczej przewóz sprzętu w nowe miejsce docelowe. Nasza flota pojazdów została przystosowana do transportu wózków:

Usługa transportu maszyn budowlanych i rolniczych w przeciwieństwie do „pomoc drogowa Sandomierz– obejmującej perypetie miasta i najbliższych mu okolic będących oddalonych do 30 kilometrów, swoim zasięgiem pokrywa obszar całego kraju.

Jaki typ urządzeń wykorzystywany na co dzień  m.in. w logistyce i budownictwie przewozimy?

Transport maszyn budowlanych Sandomierz obejmuje m.in.:

  •  Wózki widłowe z udźwigiem obciążenia do 20 ton: napędzane manualnie poprzez mechanizm nożycowy lub maszt itp. (do obsługi tego typu maszyny nie są potrzebne uprawnienia UDT) spalinowe (napędzane: benzyną, olejem napędowym, gazem płynnym LPG, ropą Diesel) oraz elektryczne (akumulatorowy)
  •  betoniarki, koparki, małe i średniej wysokości żurawie, podnośniki hydrauliczne, młoty pneumatyczne i kuźnicze, żwirówki, wielkoformatowe agregaty prądotwórcze, maszyny do wylewania masy asfaltowej, maszyny do drążenia tuneli w skałach, tokarki, frezarki starego i nowego typu CNC (centra obróbcze), gilotyny, wycinarki wodne oraz laserowe, ale i też plazmowe, prasy (hydrauliczne/ mimośrodowe), obrabiarki do drewna: piły (spalinowe i elektryczne), okleiniarki, prasownice maszynowe i wiele innych rodzajów pojazdów i maszyn typowo budowlanych

Kolejną kategorią przewożonych przez naszą firmę maszyn, są to urządzenia używane codziennie w rolnictwie tj.: traktory i ciągniki nowszego i starszego podtypu, kombajny, siewniki, ale także urządzenia do oprysku sadów i krzewów owocowych, samochody do przewozu i wylewania na pola gnojówki, auta do przewozu baniaków z mlekiem, platformy/ przyczepy do przewozu bydła i trzody hodowlanej, w tym także przyczepy wykorzystywane podczas przewożenia koni lub innych zwierząt oraz wiele innych maszyn używanych przez rolników i sadowników (i nie tylko przez nich)

SOLIDNA I DOSTOSOWANY PRZEWÓZ MASZYN DO KAŻDYCH WARUNKÓW NA DRODZE

Zdobyte doświadczenie w branży na przestrzeni dekady (ponad 10 lat pracy) pozwala nam na każdorazowe indywidualne podejście do kwestii transportu  maszyn i dodatkowego ciężkiego osprzętu budowlanego. Dla przykładu pojazdy spalinowe wymagają szczególnej troski o nie. W trakcie ich przetransportowywania zwracamy baczną uwagę na zabezpieczenie ich zbiornika z paliwem. Ma ono za zadanie uniemożliwić wyciek paliwa w czasie przewożenia sprzętu z jednego miejsca na drugie. Należycie dbamy o zapewnienie kompleksowego bezpieczeństwa tego pokroju urządzeń i pojazdów. Co więcej, czujemy się odpowiedzialni za powierzone w nasze ręce przez Państwa firmowe mienie.

Transport maszyn Sandomierz  to gwarancja powodzenia całego przedsięwzięcia przy zachowaniu atrakcyjnej i niewygórowanej ceny za usługę.

[WARTO WIEDZIEĆ] – Dlaczego, relokacja maszyn jest taka ważna w dzisiejszym świecie?

Krótko i na temat o relokacji. Gospodarka w kraju i w innych państwach na świecie pędzi ciągle do przodu. Z tego powodu nawyki konsumenckie ulegają licznym zmianom pod wpływem wielu czynników. Do tego dochodzi jeszcze przemieszczanie się ludności. Wymienione dwa główne czynniki są powodem zmiany adresu funkcjonowania zakładu, linii produkcyjnych, czyli tzw. relokacja przedsiębiorstwa i całego jego dobytku. Zważywszy na utrzymujący się od lat na wysokim poziomie trend „relokowania biznesu” sprawia, że rozwój fabryk, zakładów przemysłowych i produkcyjnych w ostatnich latach znacznie przyspieszył. Dodatkowo tendencje te wzmacnia również zmiana miejsca zamieszkania ze względu na  poszukiwanie przez ludzi lepszej pracy i warunków do życia. Ludzie są tam, gdzie jest praca i dobra płaca. Z kolei dający zatrudnienie zakład jest lokowany tam, gdzie są maszyny. W miejscu, w którym panują znakomite warunki socjalno-bytowe sprzyjające rozwojowi firmy i pracownikom.

Dostosowujemy nieustannie nasz sprzęt do każdego przemieszczanego urządzenia oraz każdych warunków transportowych. W związku z powyższym cały czas podejmujemy starania, żeby skonstruować oraz wykonać potrzebne rampy, pomosty, platformy i zjazdy. Aby zapewnić jak najlepsze warunki holowania pojazdów, czy też przewozu ciężkich, wielkopowierzchniowych maszyn przemysłowych i rolnych.

Jednocześnie w uprzejmym tonie przypominamy Państwu o innej świadczonej przez nas usłudze, jest nią  holowanie auta Sandomierz

Transportowanie maszyn Sandomierz- gruntownie przemyślane i na 100% bezpieczne przenoszenie biznesu w nowe miejsce

Icons made by Freepik from www.flaticon.com

Zadzwoń teraz

STRONA DO WYNAJĘCIA

Zainteresowanych wynajęciem strony internetowej zapraszamy do kontaktu telefonicznego 735 - 547 - 413